Doradca inwestycyjny Małomice

Lombard Poznań kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Doradca inwestycyjny Małomice

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim poziomowi doskonałe rozwiązanie także dla pań dopiero realizujących swoją okazję na obecnym zbycie kiedy oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny zysk na obecne stanowią prostsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest także dużo intuicyjny i spokojny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Małomice

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z szerokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość domu jest związana tylko z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na poziomie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując stanowi obecne handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy także na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma proponuje o wiele atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają pewnych ram czasowych. Mogą dlatego zostać zniesione w każdym momencie.
Doradca inwestycyjny Małomice

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu dużymi i krótkimi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji jest także dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest nadzwyczaj przystępne. W planu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na cel konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w planu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy wykonywać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub używamy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Składa się to choć z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie stanowi obecne powiązane z faktem, że zakup przy użyciu karty przeprowadza się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z wszystkiej sprzedaży lub z każdych 10 USD, w relacji z tego, jaka z kwot jest idealniejsza.

Doradca inwestycyjny Małomice

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który mają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością samą z najważniejszych korzyści Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Czyni on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na poziomie 2000 USD, po odjęciu prowizji i kolejnych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą a klientami i odnosi się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z serii pożyczane są z drugiej strony. Wysokość danego sklepu jest przecież ściśle skojarzona z powierzchnią używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do wysokich zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni tworzy w dwie strony. Zatem może dostarczyć wysokie sukcesy, ale także i ciężkie straty. Stąd te przydatny jest zdrowy umysł i używanie dźwigni adekwatnej do stanu posiadanej już wiedzy i wiedz.

Doradca inwestycyjny Małomice

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest doskonale bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest także system kiedy również technika grana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany jest w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Użytkownik posiadasz wstęp do raportów i ekstraktów z konta w każdym momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia i kontrole naszych kont masz zdolność dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla użytkownika może żyć jedynie sam użytkownik, a tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do poziomu informacji i sztuk gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry zaleca się dokładne zapoznanie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto wykorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem jest oraz możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych również do bloga zawierającego ważne wiedze z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Małomice

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest doskonały i lekki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu okazuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie dane są ważne informacje dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz szczególnie zauważalnym jest, że stały tam również zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej widoczne są artykuły na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu widoczne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego etapu odpowiedzialna jest ponad cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali też o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całą pewnością Monfex jest właściwą polecenia podstawą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując jest ona naturalna, intuicyjna i bliska także dla początkujących kiedy również mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego zlecenia w jakiejkolwiek chwili. Godnym uwagi jest także niewątpliwie aspekt, że dla klientów jest otwarta całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że wszystkiemu jest także przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa i przyjazne przystąpienie do klienta. Bo dzięki łatwemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje szansę na podwyższenie poziomu naszych zdolności w masce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Małomice

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem i dużo łatwą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję planu na prowadzone operacje oraz wysoką ilość i otwarty dojazd do tematów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej element wszystek może bez kłopotu znaleźć na forach a w środowiskach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments