Jak założyć własne biuro nieruchomości

Lombard Poznań kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Jak założyć własne biuro nieruchomości

mieszkanie Kołobrzeg

Obecnie w naszym kraju rynek nieruchomości kwitnie. Dlatego biuro nieruchomości jest naprawdę właściwym i przy drobinie starań zyskownym pomysłem na własną firmę.

Jak założyć własną agencję nieruchomości

Znaczącym uproszczeniem jest na pewno to, iż od roku 2014 agent nieruchomości nie musi starać się o otrzymanie licencji zawodowej.

Nim rozpoczniemy załatwianie wszelkich formalności powiązanych z otwieraniem działalności, warto wiedzieć czym tak rzeczywiście biuro nieruchomości się trudni.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Kluczowym ich zadaniem jest pośredniczenie między stronami chcącymi kupić, zbyć lub wynająć daną nieruchomość. Dodatkowo pracownicy agencji nieruchomości na potrzeby własnych klientów weryfikują stan prawny i faktyczny nieruchomości, prowadzą negocjacje między stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Wracając do tematu działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może praktycznie każdy, wystarczy że posiada zdolność do czynności prawnych. Prowadzenie biura nieruchomości może przebiegać w kliku odmianach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Trzeba także wiedzieć, iż taka agencja musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – potrzebne będzie więc zakup kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments