Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombard Poznań kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za to w światowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Recz gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach grających ważne role. Tak nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 montują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W następnej grupy dostajemy wątki trzech różnych form, które w którymś czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która jest znaczące plany, żeby odmienić swoje istnienie na zdrowsze. Podpisuje ona kontrakt na wysoki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu potrzebuje położyć się na wszystkie życie. W niniejszym samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, jednak nie jest gwoli niej toż prawe, ponieważ przez wszystkie jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej chwili w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmian Siekiera nadal zamyka się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który objawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Recz gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest materiał Darii także jej układ z Kolumbijczykami. Z pewnych podstaw ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do świata tona kolumbijskiej kokainy jest zapewnić jej trwanie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą artykułu i trudnymi kłopotami. Niania pozostaje w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, przecież to tak Daria jest dokładnie zrobiona do nowoczesnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców i właśnie wybiera się na szczycie gangsterskiej drabiny. Zatem w jej problemie pojawiają się modne i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) dodatkowo jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w klimat całej historii, nadając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w ostatnim obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i stosowania ich z jedną, dużą pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w treść filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście spośród ostatniego, że posiada wydusić z aktorów coś czego nie przedstawili w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Recz gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która jest wprost przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją osoba w obrót długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie połowie filmu Vegi i w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest że sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny pracy nie robią się sztuczne. Od razu widać, iż na film był poświęcony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja zabiera się do Maroko czy Kolumbii, to obecnie tam przesuwa się też plan filmowy. Dzięki temu film cechuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go zajmuje doświadczenie rzeczywistości i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest spójny i z wszelkim nowym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Wynik ich czynności jest kiedy wysoce dostępny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z punktami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego zwolennicy także im toż występuje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Recz gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments