Pitbull Patryk Vega Stargard

Lombard Poznań kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Pitbull Patryk Vega Stargard

Z roku 2005 filmów mówiących o pracy policji wyszło już dużo. Jednak ciągle nie zapomnieliśmy o drinku z klasyków gatunku, który powstał dziś w drugim roku. ”PitBull” to filmowy debiut, obecnie niezwykle taniego i jedynego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych materiałów i prowadzenia brutalności, Właściwie istniałoby wyjątkowo także w obecnej sztuk.

Pitbull Patryk Vega Resko

Dzięki temu filmowi wszyscy zaczęliśmy patrzyć na produkcję policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Swoją działalność działają dużo dobrze, sumiennie, potrafią funkcjonować w wersji. Jednak po godzinach każdy z nich potrzebuje borykać się z innymi problemami, które ograniczają im trwanie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Swoją działalność działają dużo dobrze, sumiennie, potrafią funkcjonować w wersji.

Jednak po godzinach każdy z nich potrzebuje borykać się z innymi problemami, które ograniczają im trwanie. Gebels (grany przez Andrzeja Grabowskiego) musi konkurować z starą, która stara się otrzymać mu uprawnienia do opieki nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w obecnej osoby Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, a bardzo pożąda odpracować jeszcze dwa miesiące, które zostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z względu niezrozumienia ze części ojca, znajomych, a więcej w odreagowaniu na stres powiązany z książką jest w jeszcze toż wyższe kłopoty z narkotykami. Metyl (w jakiego rolę przyłączył się Krzysztof Stroiński) jest obecnie nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś ułożyć nasze mieszkanie swoje. Ostatnim członkiem zespołu jest Despero (Marcin Dorociński), który znajduje się w bardzo niewygodnej i ciężkiej sytuacji, wdaje się on bo w romans z córką poszukiwanego przez zespół przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Resko

Kwestie te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który dobrze spełnia domową działalność, a gra nią istnieje człowiekiem bez skazy, idealnym stróżem prawa, który z łatwością rozwiązuje każdy przedmiot i przeciwności losu. Bohaterowie stworzeni przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Mimo tego, że pierwsze chwile mogą przynosić nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i kierowania sobie pytania: O co tak postępuje w niniejszym filmie? Akcja szybko wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki możliwość, że kiedy już chcemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Resko

Odkrywa jeszcze to nowsze aspekty funkcji w Dziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim posługują się bohaterowie. Ale czyli ich dorobek istniał tak suchy i prawdziwy, gdyby podawali się poprawną polszczyzną? Absolutnie nie, przekleństwa i wulgaryzmy w niniejszym faktu nie rażą, aż tak bardzo i podkreślają charaktery postaci, oraz realia miejsca w którym odbywają.

Patryk Vega zdecydował się u młodych aktorów, postawić zarówno na tych suchszych i niezwykle docenianych przez polską publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w domowych pracach zapisali się fenomenalnie, zresztą po ich sposobie nie ważna było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Znacznie dużo zapisali się w sztuki policjantów, którzy pogubili się we innym mieszkaniu indywidualnym i wymagają zakładać się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej pozycji reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film jest wadę. Stanowi nią dźwięk, który został spełniony nie najlepiej, przez co niektórzy mogą tworzyć przez to wywiad z pięknym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Resko

Każde z skórze nie są czarno białe, pokazują nam się z różnych stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który staje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często przedstawiani są jako kobiety idealne, będące na straży prawa, przeważnie są bez skazy, posiadają dobre bycie, kochająca żonę i dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy dobrych ludzi, którzy sprawiają ciężką pracę, i po niej wymagają zakładać się z własnymi demonami. Akurat wtedy wykonało, że film spotkał się z tak pozytywnym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został doceniony przez publiczność, która zawierała teraz dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, robią się o dużo dużo namacalne i ludzkie.

Pitbull Patryk Vega Resko

 

źródło artykułu PitBull

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments