Promocje na OBI Choszczno

Lombard Poznań kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Promocje na OBI Choszczno

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, gwarantuje on wrażenie sterylności, tak przecież chcianej w ostatnim mieszkaniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Chociaż nie mniej atrakcyjną opcją jest łączenie bieli z kolejnymi kolorami, więcej tymiż o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak oraz owe w mocnych kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na dobre dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jednocześnie ją ożywią.

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić uwagę na ostatnie, aby każde meble łazienkowe oraz wyposażenia sanitarne istniały w tym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, zwłaszcza w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą myślą i jednocześnie bardzo popularną są płytki z przepisami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie objawia się także naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Światło w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze ujawniają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło oddaje się od białego koloru także bardziej rozświetla pomieszczenie. Jest wtedy skuteczna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na pełną pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na ogromny połysk będą i odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wiele bieli sprawi, że pomieszczenie wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba posiadać na wzmiance to, że meble łazienkowe oraz smaki mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Borne Sulinowo