Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

Lombard Poznań kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Skup samochodów Stargard tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeśli masz pojazd i potrzebujesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na swobodny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Mirosławiec tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacje jest stanowienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na godzina trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci proste zasady i gwarancję uczciwości. Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego otrzymywać, oczywiście kiedy do tej chwile. Możesz uzyskać dotację na dowlony projekt oraz bez miejsca jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące swej prace i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Mirosławiec tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz być miłym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na naszej stronie internetowej, wchodząc w nim ilość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik stworzony przez polski system, który istnieje do Twojej dyspozycji na ścianie głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich informacjach w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w układu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier poda Ci pełne niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wybrane przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwu w skór samochodu istniejemy w bycie pożyczyć Ci trudniejszą kwotę pieniędzy, niż w wypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Mirosławiec tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla a własnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z naszym agentem.

Skup samochodów Mirosławiec tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby uzyskać pożyczkę?

Nie potrzebujemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jedynego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która składa, że kredytobiorca odkłada na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego przedmiotem zastawu. Na skali umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w własnym posiadaniu, i firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo płaci za jego eksloatację, oczywiście gdy planowało więc zajęcie do tej chwile. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań płynących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Mirosławiec tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments